30 Maja 2017 na Pikniku Aninskim zagra BIG BAND HALS

Aniński Piknik to ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności Anina oraz sąsiadujących Wawra i Falenicy, organizowane dorocznie od kilku lat siłami mieszkańców, w tym roku ze wsparciem budżetu partycypacyjnego. W tym roku dodatkowo ma ono uświetnić rocznicę 75 lecia Parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Aninie. Staramy się, by to spotkanie w luźnej atmosferze było atrakcyjne dla osób w każdym wieku, ale by pokazywało różne pasje mieszkańców, niekomercyjne i wartościowe przedsięwzięcia pasjonatów.

Atrakcje zaczną się o godzinie 11 – gremialnym Plenerowym Polonezem, potem chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach tańców tradycyjnych z całego świata, posłuchać innych wykonawców grających na scenie, na której pojawi się też znana pisarka mieszkająca w Aninie – Małgorzata Gutowska-Adamczyk, tym razem zachęcając do sąsiedzkiego gotowania.
Będzie można wystrzelić z łuku z grupą rekonstrukcji historycznych z XVII wieku, wziąć udział w historycznej grze miejskiej czy przejechać się na nietypowych pojazdach kołowych no i oczywiście coś zjeść.

Na występ naszego zespołu zapraszamy o godzinie 13:10!

X