Akcje

OBOZY SZKOLENIOWE

 

Obóz stacjonarny 2018

Codziennie przez dwa tygodnie zawodnicy brali udział w dwóch treningach zorganizowanych w sali ZS nr 105 przy ul. Króla Maciusia 5. Pracowali nad taktyką i przygotowaniem fizycznym, ćwiczyli poszczególne elementy gry oraz szybkość i koordynację ruchową. Dokładali wszelkich starań by doskonalić swoje umiejętności i technikę gry.

Obóz 2017

Nasi zawodnicy trenowali w Hali Sportowej “TATAR” Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawie Mazowieckiej. Uczestnicy obozu mieli okazję zmierzyć się z zawodnikami z drużyn z Lubartowa i Rawy Mazowieckiej. Poza codziennymi treningami tenisa stołowego uczestnicy korzystali także z boiska do siatkówki plażowej oraz trawiastego do piłki nożnej. Na każdego czekała też siłownia na świeżym powietrzu, basen i wiele innych atrakcji.

Karczewska 18
04- 112 Warszawa
+ 22 345 66 01
fax: 22 345 66 30
hals@sck-hals.pl

Stołeczne Centrum Kultury i Sportu "HALS"

 

Stowarzyszenie Stołeczne Centrum Kultury i Sportu „HALS” zostało powołane w 1997 roku w celu szerzenia aktywności i kultury sportowej wśród młodzieży i dzieci poprzez różnorodne działania w wielu sferach społecznych. Od 2005 roku Stowarzyszenie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego, co oznacza ogólnokrajowe organizowanie własnych imprez o charakterze sportowym, oraz wydarzeń zlecanych przez instytucje publiczne. Co jest tutaj priorytetem? Stały rozwój podopiecznych i propagowanie zdrowej aktywności fizycznej, a głównie tenisa stołowego.

X